free shipping for orders over 500 PLN
call us: +48 501 604 884

z pracowni

. czarno-białe życzenia .

Święta to czas podsumowań.

Czasami też moment, kiedy człowieka dopada chandra. Kolejny rok stuka do drzwi. Cele, które się zaplanowało nie zostały zrealizowane. Znaczy zostały, ale nie wszystkie, a my kobiety lubimy w końcu ambitnie podchodzić do życia. Bo oczywiście doba ma 24h, a pomysłów jest dużo. I wtedy najchętniej schowałabym się pod kołdrę i udawała, że mnie nie ma (jak kot, kiedy mu zimno).

Z drugiej strony nie przesadzajmy. Powiedzmy to sobie jasno: NIE HISTERYZUJMY! Może nawet jest dobrze, tylko dzisiaj taki zjazd nastroju. W końcu tyle rzeczy udało się osiągnąć. Z perspketywy 12 miesięcy dużo się zmieniło. I to na dobre!

Chcę się nauczyć, żeby patrzeć na siebie i doceniać to, jak odważnie i świadomie podejmuję decyzje każdego dnia. Wytyczam swoją ścieżkę. Jak kot (oczywiście czarny, taki co chodzi własnymi ścieżkami). I chciałabym być dla siebie wsparciem. Brzmię jak schizofrenik? Trudno.

Życzę Ci, żebyś zaczęła układać swój świat tak, jak sobie wymarzysz. Bez kompromisów, bez wymówek. Popatrzyła zawadiacko, z lekko pochmurnym spojrzeniem na to co masz i zaczęła realizować swój własny koci plan.

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product