free shipping for orders over 500 PLN
call us: +48 501 604 884

o nas

murky to marka młodego polskiego projektanta

Marka


murky to niezależna marka odzieżowa stworzona przez młodego polskiego projektanta. Proponuje projekty z charakterem i rockową duszą. Awangardowe linie, ciekawe konstrukcje i przywiązanie do detalu, to nasze DNA. Dominuje czerń i biel, których silny kontrast pozwala nam budować kobiece, niebanalne sylwetki. 

Projektujemy dla kobiet, które łamią zasady i odważnie sięgają po to, czego chcą.

Jeśli szukasz ciekawych, oryginalnych projektów, to zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tam dla siebie ofertę sukienek, bluzek, spodni, spódnic, swetrów i płaszczy. A może teraz szukasz niepowtarzalnego prezentu? Sprawdź wobec tego dodatki i biżuterię.


. idziemy przez życie odważnie . tam, gdzie chcemy .

. lubimy mrok . tajemnica to nasza druga natura .

. lubimy ciszę . czasami używamy niejasnych słów .

. często fascynują nas rzeczy dziwne - te, których nikt inny nie dostrzega . 


Nasza codzienność

Przy realizacji zamówień prosimy o cierpliwość. Na niektóre projekty trzeba poczekać nawet do 14 dni. To dlatego, że nie lubimy marnotrawstwa. Tworzymy, gdy jest potrzeba. Szyjemy w Polsce i płacimy godne wynagrodzenie naszym współpracownikom. Dbamy o jakość i wykończenie każdego produktu. Mamy obsesję na punkcie detali.

Jeśli myślisz podobnie, to na pewno się polubimy.


Zamówienia indywidualne

Spodobał Ci się charakter naszej marki i chciałabyś zrealizować własny projekt. Masz nietypową sylwetkę, a na ważne wydarzenie potrzebujesz projekt szyty na miarę. Daj nam znać. Lubimy takie wyzwania. Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 501 604 884 lub napisz maila na murky@murky.pl. 

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product